Hartendiefjes, de 3 - Belle is het beu

Scenarist(en)
Beka
Tekenaar(s)
Labourot, Thomas
Genre(s)
Meidenstrip

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 7,15

Hartendiefjes, de 3 - Belle is het beu

Voor de fans van Dance Academy en Sisters Bella, de dochter van Belle en het Beest, heeft het al een tijdje moeilijk om de boeken die ze leest ook uit te lezen. Erg verontrustend voor een boekenwurm. Haar moeder brengt haar bij een magiër, een arts in de feeënwereld. Hij merkt dat haar hart op hol slaat, dat ze rood wordt en besluit dat ze de griep heeft! Myeline heeft wel begrepen dat Bella verliefd is. Ze moet dus op zoek naar haar droomprins op aarde! Raafje en Parel krijgen deze delicate opdracht, die hen naar de campus van Harvard leidt. Deel 3 van deze nieuwe meisjesreeks over feetjes die de aarde afschuimen op zoek naar droomprinsen.